Çalıştığımız Firmalar

ROTORK

Rotork; gazların ve sıvıların akışının kontrol edilmesi gereken tüm endüstrilerde faaliyet gösteren, pazar lideri aktüatör üreticisi ve akış kontrol şirketidir. Dünya çapında hizmet sunabilen üretim tesisleri, küresel yerel ofisler ve temsilcilik ağları kurmuştur. Bakım, onarım ve yükseltme hizmetleriyle desteklenen Rotork'un ürünlerini yerel olarak bizden temin edebilirsiniz.

NENCINI

1967 yılında kurulan Nencini, herhangi bir işi verimli ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek için 45 yılı aşkın tasarım ve üretim tecrübesine sahiptir. Başlıca hidrolik enerji santralleri için hava vanaları ile içme suyu ve sulama suyu boru hatları için tahliye vanaları imal etmektedir. Ürün gamı hidrolik enerji santralleri için büyük enerji dağıtıcı valfler ve barajlar için deşarj valfleri içerecek şekilde zamanla genişletilmiştir.

LVF

LVF, özel bir İtalyan şirketidir ve bu amaçla, tüm ürün yelpazesinde mükemmel bir hizmet sunmasına ve müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede tutulmasına olanak tanıyan hızlı karar verme, esneklik, güvenilirlik gibi tipik özellikleri birleştirir. LVF'nin önceliklerinden olan prensiplerine; iş sağlığı ve güvenliği ile saygıyı her zaman dahil etmiştir.

LOCKWOOD INTERNATIONAL

Stok vana firması olarak hizmet vermektedir. Frank Lockwood, Merkezi Houston, Texas'ta bulunan , 1977'de Lockwood International'ın kapılarını açtı ve vana endüstrisini değiştirdi. Müşteriler kısa sürede vanalar için tek tedarikçi ile muhattap olmanın acantajını sağlayan güvenilir bir ortağa sahip olmanın değerini fark ettiler.

ALFA ENGINEERING

ALFA Engineering, 30 yılı aşkın bir süredir petrokimya ve gaz endüstrileri için yüksek kaliteli monolitik yalıtım bağlantıları üreten dünya çapında bir üreticidir. Boru hattı ve gaz dağıtım sistemleri nerede ise, geniş bir yelpazede güvenilir ALFA Engineering ürünlerini de orada bulabilirsiniz.