Temsilcilikler

Temsilciliklerimiz

Omaş Teknik A.Ş.olarak temsilciliklerimizi inceleyebilirsiniz.

MSA

Uzun yıllardır dünya pazarında güçlü bir firma olan MSA, deneyimli personeli, güncel teknolojisi ile en büyük çaplarda, en yüksek basınçta vanaları üretmekte olan, sektörde öncü bir pozisyona sahiptir.

TORISHIMA

Torishima pompanın temel prensipleri; Güvenilirlik, yüksek verimlilik ve müşteri odaklılık. Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde, kaliteden asla ödün vermeden, yıllardır önemli sektörlere, yenilikçi ve güvenilir tasarlanmış pompalar tedarik ediyoruz. Bütün Torishima pompalar müşteriye özel imal edilmiş olup ihtiyaçlar ve geri bildirimler doğrultusunda mükemmelleştirilmişlerdir.


MOKVELD

Mokveld, farklı sektörlerde türlü akışkanlar için ileri mühendislik ile tasarlanmış kritik kontrol ve güvenlik uygulamaları için çözümler sunar.

SERCK AUDCO

Serck Audco iki yüzyıldan fazla süredir, derin ve engin tecrubesi ile farklı endüstrilere zorlu koşullara dayanıklı vanalar üretir. Çeşitli türlerde plug vanalar ile Türkiye'de de referansları mevcuttur.

VENT-O-MAT

Vent-O-Mat tasarımının temeli, hava vanaları ve boru hattı çalışma prensibini yöneten fiziksel yasaların anlaşılmasıdır. Dolayısıyla boru hattı dinamiğine yapılan tepkiler anlıktır ve çözümlerimiz boru hattının ihtiyaçları doğrultusundadır. .

VULCANIC

1973'ten beri elektrikli ısıtma ve soğutma sistemleri dizayn edip üreten Vulcanic, 600 çalışan ve 10 farklı imalat lokasyonu ile dünyada 30.000 in üzerinde müşteri ile 100 farklı ülkede hizmet vermektedir.

GUNRIC

Gunric imalatı kelebek vanalar, çekvalfler ve özel vanalar genellikle küresel olarak su, petrol, proses, madencilik, enerji santralleri, petro-kimya tesisleri, gaz, şeker ve çelik endüstrilerinde belirli standartlar ve özelliklerde kullanılırlar.

ONECECO

CECO, yılların tecrubesi, derin mühendislik ve karmaşık ürün tasarımı ile çevre kirliliği problemlerinizin yenilikçi çözümünde sizin ideal partneriniz olarak hizmet vermektedir.

YUAN GANG

Yuan Gang; düktil boru, fitting ve çeşitli vana imalatçısı olan ve konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan Tayvan firmasıdır.

Bize Ulaşın